Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Черкасская область » Смела » Оборудование и приборы » Оборудование для энергетики » Продам » Подать объявление бесплатно

Паливороздавальна колонка з iдентифiкацiєю по RFID карткам та передачею даних на сервер

Объявление размещено: 27.11.2017 20:28
Продам
Цена: 26 000 UAH


МПРК призначена для відпуску та обліку палива при заправці техніки без участі оператора. МПРК може бути встановлена як стаціонарно, так і на транспортний засіб перевезення і відвантаження дизельного палива (бензовози, автоцистерни, паливозаправники). Пропонуються варіанти МПРК засмоктуючого (з електронасосом) і напірного типів.
МПРК взаємодіє по бездротовому каналу (GSM-мережа) з диспетчерським центром (сервером), який встановлює ліміти відвантаження палива, а також створює звіти про виконані відвантаження. До одного диспетчерського центру може бути підключено декілька МПРК.
Система ідентифікації дозволяє виконувати відвантаження палива тільки за персональними зареєстрованим ключам (картками). Вся інформація про відвантаження палива відправляється в диспетчерський центр, а також зберігається в пам'яті МПРК.
МПРК дозволяє в режимі реального часу з диспетчерського центру контролювати «кому», «де» (координати) і «скільки» палива було відвантажено. А також зберігати цю інформацію та видавати у вигляді звітів за необхідний період для облікового програмного забезпечення (1С, тощо.)

Контакты автора объявления
Имя: Сергiй
Телефон: +380679479747, +380473357150
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Смела
Регион: Черкасская область
Статистика просмотров. загрузка ...


все объявления автора

ID объявления: 4091968
Бесплатное объявление


Доска объявлений / Все объявления